İnegöl Mobilya Vadi Hakkında Bilgi

İnegöl Mobilya Vadi Hakkında Bilgi

İnegöl Mobilya Vadi 2017 senesinin son çeyreğinde Bursa’nın İnegöl semtinde kurulmuştur. Yaptığı yatırımlar ve başarılı pazarlama teknikleri ile kısa sürede sektörün öncü firmalarından biri olmayı başarmıştır. Aynı zamanda müşterilerin arz ve taleplerini iyi bir şekilde değerlendirmektedir. Ayrıca yaratıcılıkta sınır tanımayan ve değişime açık olması nedeniyle kendini sürekli yenilemektedir. Çünkü en sağlıklı ve doğru büyümenin müşteri memnuniyetine dayalı olduğunun farkındadır. Bundan dolayı bunu kendisine ilke edinmiştir. Aynı zamanda müşterilerinin ihtiyaç ve gereksinimlerine yönelik tespitler de bulunup üretime geçen bir kuruluştur.

İnegöl Mobilya Vadi

Kaliteli ürün ve kaliteli hizmet prensibinden taviz vermeden en uygun fiyatı sunmayı ilke edinmiştir. Fabrikasyon standartlarının yanında özel istek ve ölçülü ürünlerde yapmaktadır. Böylelikle müşterisinin tam da hayal ettiği her şeyi tüm detaylarına kadar gerçeğe dönüştürme aşamalarını benimseyen bir firmadır.
Müşterilerinden aldığı olumlu dönüşler ile her yeni güne daha sağlam başlamaktadır. Bu sayede kendinden emin adımlarla ilerleyen İnegöl Mobilya Vadi, her zaman kendisini yenilemektedir. Aynı zamanda kaliteli ve güvenilir hizmette adım adım ilerlemeye devam etmektedir.

İnegöl Mobilyası Ürünleri

Dünyanın hangi bölgesinde olursanız olun https://www.inegolmobilyavadi.com  sayfasına girerek, ihtiyacınız olan mobilya, koltuk, ev aksesuarları ve dekorasyon ürünlerini sipariş verebilir, dilerseniz kredi kartı veya banka havalesi ile en güvenli biçimde alışverişinizi yapabilir ve 7/24 bizden destek alabilirsiniz. Ödemesi alınan siparişlerinizin ilk olarak stoklarımızda mevcut olup olmadığını kontrol ediyoruz. Sonuç olarak Türkiye’nin her bölgesine 15 iş günü içerisinde ürünlerinizin teslimatını gerçekleştiriyoruz. Gerek Fethiye Ölüdeniz ilçesi, gerek Hakkari ilinin ilçeleri, gerekse İç Anadolu bölgeleri farketmeksizin siparişleri zamanında müşterisine sunmayı hedefler.

Türkiye’nin en geniş ürün yelpazeli ve en büyük ev mobilya mağazalarından ve  üreticilerinden biri olmayı başarmıştır. İnegöl Mobilya Vadi’den sipariş verdiğiniz ürün stoklarımızda tükenmiş olabilir. Bu nedenle bu tarz durumlarda talep ettiğiniz mobilyanın üretimi ve adresinize teslimini 10 ila 20 iş günü içinde ürününüzü kapıda teslim ediyoruz. Bursa ili haricinde bir adrese teslimat yapılmasını isterseniz, 14 ila 29 iş günü bulabiliyor süreç.

Ürün hakkında bilgi almak veya sipariş vermek için bizi arayabilirsiniz. Ayrıca teslimat ve montaj hakkındaki sorularınız için de iletişim numaralarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İLETİŞİM
İnegöl Bursa Karayolu Üzeri 4. Km. İnegöl Mobilya Vadisi Giriş Kat
Telefon: +90 224 711 69 64
Telefon: +90 544 238 69 64
E-Posta: info@inegolmobilyavadi.com

imduv